Lucinis Samling
2016-06-09
385114
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSK SKOLA (ca 1830): Bergslanskap med borg, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 43 x 72 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 116)
Dubblerad, renoverad, skador