Lucinis Samling
Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
EGBERT VAN HEEMSKERK (omkring 1800), hans efterföljare: Kroginteriör med figurer, olja på papp uppfodrad på pannå, ca 36 x 43 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 114)
Smärre ytskador
385118
2016-06-09