Gunnar Greiber oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GUNNAR GREIBER (1919-2011): Komposition, signerad Greiber, olja på duk, 55 x 46 cm
Kuntoraportti
385124
Päivämäärä:
2016-05-22