Gunnar Greiber oljemålning

Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GUNNAR GREIBER (1919-2011): Komposition, signerad Greiber, olja på duk, 55 x 46 cm

Kuntoraportti

385124

Päivämäärä:

2016-05-22