Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SALONGSGRUPP, nyrenässans slutet av 1800-talet, bord, soffa samt 2 karmstolar, svärtat trä, stoppade och med textil klädsel, soffans längd ca 166 cm, sitthöjd ca 50 cm

Kuntoraportti

Skadad knopp på soffan, bruks- och åldersrelaterat slitage

385126

Päivämäärä:

2016-05-22