Kabinettalbum med fotografier

Kabinettalbum med fotografier
Kabinettalbum med fotografier
Kabinettalbum med fotografier
Kabinettalbum med fotografier
Kabinettalbum med fotografier
Kabinettalbum med fotografier

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

KABINETTALBUM, 3 st, innehållande ca 139 svenska kabinettfotografier från det sena 1800-talet till tidiga 1900-talet.

Albumen med skador

385127

2016-05-22