Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOALETTUPPSATS, 7 delar, silver, 1900-talets början, bl a Holland, bestående av handspegel, kam, nagelputsare, hårborstar 2 st, klädborstar 2 st
Delvis med monogram, bucklor skador
385129
2016-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här