Elis Bergh vas

Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS BERGH, vas, Kosta 1930-tal, blåtonad glasmassa, slipad och förgylld dekor av ränder, signerad B 208, höjd 25 cm

Kantnagg

385148

2016-05-23