Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS BERGH, vas, Kosta 1930-tal, blåtonad glasmassa, slipad och förgylld dekor av ränder, signerad B 208, höjd 25 cm
Kantnagg
385148
2016-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här