Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): "Manhattan Skyline Blues", signerad och daterad Ardy Strüver, New York 1983, e/a, färglitografi, bladmått ca 75x57 cm
385149
2016-05-22