Tage Törning oljemålning

Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAGE TÖRNING, (född 1925): Sittande modell, signerad Tage Törning, olja på duk, ca 100x75 cm

385154

2016-05-22