Kunichika träsnitt

Kunichika träsnitt
Kunichika träsnitt
Kunichika träsnitt
Kunichika träsnitt
Kunichika träsnitt
Kunichika träsnitt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNICHIKA TOYOHARA (1835-1900): (3 st), skådespelare, signerad Toyohara Kunichika hitsu, 35,5x23 cm vardera, oramade

Ngt slitage, pappersrester a tergo

385160

2016-05-22