Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNICHIKA TOYOHARA (1835-1900): (3 st), skådespelare, signerad Toyohara Kunichika hitsu, 35,5x23 cm vardera, oramade
Ngt slitage, pappersrester a tergo
385160
2016-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här