Plåtbilar

Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLÅTBILAR, 2 st, 1900-talets mitt, Japan, litograferad plåt, ena bilen med elmotor, längd 15-19 cm

Slitage, skador, ena bilen saknar en navkapsel

385165

2016-05-22