Oidentifierad konstnär olja
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Promenad i skogsgläntan, olja på duk, 41x33 cm
Kuntoraportti
385167
Päivämäärä:
2016-05-22