Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Promenad i skogsgläntan, olja på duk, 41x33 cm

Kuntoraportti

385167

Päivämäärä:

2016-05-22