Stolar 1900-talets andra hälft
2016-05-23
385179
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, rokokostil, blåmålade, stoppade sitsar, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, smärre färgbortfall