Stolar 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, rokokostil, blåmålade, stoppade sitsar, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre färgbortfall

385179

2016-05-23