Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten" - Björkfjärden, signerad Roland S, HC XXII / XXX, färglitografi, bladmått 60x45 cm,
Ur portföljen Den Gamla Ångbåten, ej komplett,
portföljen medföljer.
Edition GRAFIOTEKET.

Läs mer

Oramad, i portfölj. Gulnader/fläck och hanteringsveck i marginal/hörn

385189

2016-08-24