Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten" - Björkfjärden, signerad Roland S, HC XXII / XXX, färglitografi, bladmått 60x45 cm,
Ur portföljen Den Gamla Ångbåten, ej komplett,
portföljen medföljer.
Edition GRAFIOTEKET.
Läs mer
Oramad, i portfölj. Gulnader/fläck och hanteringsveck i marginal/hörn
385189
2016-08-24