Lior Ron

Lior Ron
Lior Ron
Lior Ron
Lior Ron
Lior Ron
Lior Ron
Lior Ron
Lior Ron

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RON LIOR (Israel, född 1971): (4), Skönheter, signerade Lior, numrerade i upplaga om 250, serigrafier, 95x65 cm

Oramade

385215

2016-05-23