Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 2 st, tapetserarstil, djuphäftad grön plysch, på hjultrissor, sitthöjd 40 cm

Skador och lagningar

385219

2016-05-23