Servisdelar Gefle

Servisdelar Gefle
Servisdelar Gefle
Servisdelar Gefle
Servisdelar Gefle
Servisdelar Gefle
Servisdelar Gefle
Servisdelar Gefle
Servisdelar Gefle
Servisdelar Gefle
Servisdelar Gefle
Servisdelar Gefle
Servisdelar Gefle

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SERVIS, 127 dlr, Gefle, modell Vinranka, bestående av: 17 djupa tallrikar, 13 mattallrikar, 6 bordstallrikar, 18 mindre djupa tallrikar, 10 bärtallrikar, 6 uppläggningsfat varierande storlekar, 2+2 skålfat, 2+1 tillbringare, 5 tekoppar med fat, 25 assietter, 2 cholkadkoppar, terrin, 3+1 gräddkanna, 2 såsskålar, 2 salladier med lock 7 äggkoppar, 2 uppläggningsfat med hänkel

Missfärgningar, krackeleringar och mindre nagg kan förekomma

385256

2016-05-23