Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommar" ("Högsommar") ur "Ännu ett skärgårdsår", signerad och daterad 1987, utgiven av Grafioteket, 1:sta p.t. (provtryck), färglitografi, bladstorlek 40x30 cm, bildmått 24x20 cm.

Läs mer

Oramad, med dedikation

385267

2016-08-24