Golvspegel

Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i pastellage, höjd ca 283x115 cm

Slitage, dekor skador/ portfall

385268

2016-05-23