Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Oktoberkväll" - Storskärgårn., signerad och daterad Roland. S -87, 29/350, färglitografi, bladmått 30x40 cm bildmått ca 20x24 cm.

Läs mer

Oramad

385271

2016-08-24