Roland Svensson
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Molnstoder", signerad och daterad Roland. S -87, 29/350, färglitografi, bladmått 30x40 cm, bildmått ca 20x24 cm.
Läs mer
Oramad, med dedikation
385274
2016-08-24