Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Molnstoder", signerad och daterad Roland. S -87, 29/350, färglitografi, bladmått 30x40 cm, bildmått ca 20x24 cm.

Läs mer

Oramad, med dedikation

385274

2016-08-24