Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Longboat´s, Tristan da Cunha, South Atlantic Ocean", signerad och daterad Roland S 1970, akvarell med täckvitt, ca 28,5x44 cm.

Läs mer

385276

2016-08-24