Astrid Harms Ringdahl oljemålning
2016-05-23
385284
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): "Träd-hus", signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1956, olja på duk, ca 79x65 cm