Astrid Harms Ringdahl

Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): Kvinna i trädgård, signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1955, olja på duk, ca 79x63 cm

385287

2016-05-23