Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ABRAHAM DIEPRAM (1622-1670) tillskriven: Mansporträtt, olja på pannå, ca 26 x 19,4 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 133)

Krackeleringar, retuscher

385312

2016-06-09