Perukstockar Kina

Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PERUKSTOCKAR, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, varierande dekor i emaljfärger, höjd 28 cm

Slitage, en med glasyrsprickor i botten

385315

2016-05-23