Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1950/60-tal, bestående av matbord, 4 stolar, bordets mått höjd ca 73, bord med rundad skiva i teakfaner, stolar och benställning i mörkbetsat trä, bordets mått höjd ca 72, 101x101, stolarnas sitthöjd 43 cm

Bordet renoverat, stolar med torkad stoppning

385318

2016-05-23