Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TYSK SKOLA (omkring 1800): Lot och hans döttrar lämnar Sodome, olja på pannå, ca 41 x 47 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 129)
Smärre ytskador, retuscher
385320
2016-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här