Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1700): Yngling med fågel, olja på duk, ca 49 x 43 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 130)
Lagningar, smärre skador
385332
2016-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här