Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTOINE COYPEL (omkring 1800), efter: Biblisk scen, olja på duk, ca 61 x 77 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 164)

Lagningar, omfattande skador

385333

2016-06-09