John II syer

John II syer
John II syer
John II syer
John II syer
John II syer
John II syer

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN II SYER (1846-1913): Hölass, signerad J. Syer, olja på duk, ca 26x36 cm

Färgbortfall

385334

2016-05-24