Tillskriven Josefin Holmlund

Tillskriven Josefin Holmlund
Tillskriven Josefin Holmlund
Tillskriven Josefin Holmlund
Tillskriven Josefin Holmlund
Tillskriven Josefin Holmlund
Tillskriven Josefin Holmlund

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): tillskriven, Fjordlandskap, otydligt signerad, daterad 1900, olja på duk, ca 42x60 cm

Duklagning, skada

385336

2016-05-24