Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FRANSK SKOLA (17/1800-tal): Madelaine Motta född D´Juvernois, olja på duk, ca 82 x 61 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 159)

Dubblerad, smärre ytskador o färgbortfall

385339

2016-06-09