Lucinis Samling
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUIDO RENI (1700-tal), efter: Maria Magdalena, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 67 x 55 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 156)
Dubblerad, skador, retuscher
385340
2016-06-09