Ivan Saltykov

Ivan Saltykov
Ivan Saltykov
Ivan Saltykov
Ivan Saltykov
Ivan Saltykov
Ivan Saltykov
Ivan Saltykov
Ivan Saltykov

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAN SALTYKOV, bägare, silver, Moskva 1889, förgylld insida, höjd 5,5 cm, vikt ca 46 g, SKED, emaljarbete, Ryssland, längd 1 cm, kontrollstämplad, vikt ca 9,5 g

Smärre slitage

385343

2016-05-23