Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVAN SALTYKOV, bägare, silver, Moskva 1889, förgylld insida, höjd 5,5 cm, vikt ca 46 g, SKED, emaljarbete, Ryssland, längd 1 cm, kontrollstämplad, vikt ca 9,5 g
Smärre slitage
385343
2016-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här