Wienerbrons

Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIENERBRONS, lekande hundar, 1900-tal, kallmålad brons, längd ca 7,5 cm

Ytslitage

385344

2016-05-23