Ljusstakar tenn
2016-05-23
385350
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, tenn, 1900-tal, höjd 18 resp.15 cm
Bucklor, sneda