Tenntallrikar 1800-1900-tal

Tenntallrikar 1800-1900-tal
Tenntallrikar 1800-1900-tal
Tenntallrikar 1800-1900-tal
Tenntallrikar 1800-1900-tal
Tenntallrikar 1800-1900-tal
Tenntallrikar 1800-1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 6 st, tenn, 1800-1900-tal, diameter ca 20-35 cm

Divrse skador

385351

2016-05-23