Karl Mårtens färglitografi
2016-05-23
385354
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), skata, signerad Karl Mårtens, EA, färglitografi, bladstorlek 43 x 29,5 cm