Litografier Axel Olson o Sverre Erixon

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LITOGRAFIER, 3 st, Axel Olson (2), Sverre Erixon (1), signerade, EA resp HC, komposition resp figurscen, ingår i bibliofiupplaga X-ets grafik, ca 20 x 29 resp 18 x 26 cm

385355

2016-05-23