Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintermöda", signerad Roland S, 10/275, färglitografi, bildmått ca 29x39 cm.

Läs mer

385360

2016-08-24