Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): "Constellations", 1959, signerad samt numrerad 82/150, färglitografi, litteratur: Mourlot 192
Lätt gulnad
385373
2016-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här