Joan Miro litografi

Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): "Constellations", 1959, signerad samt numrerad 82/150, färglitografi, litteratur: Mourlot 192

Lätt gulnad

385373

2016-05-23