Kristina Elander akryl

Kristina Elander akryl
Kristina Elander akryl
Kristina Elander akryl
Kristina Elander akryl
Kristina Elander akryl
Kristina Elander akryl

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRISTINA ABELLI ELANDER (född 1952): Figurkomposition, signerad och daterad KE 88, akryl på duk, 55x46 cm

385376

2016-05-23