Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyrmastfullriggare - S/V Tarrapacca", signerad Roland S, daterad 1976, pt, färglitografi, bildmått 42x61 cm.

Läs mer

Oramad, litografi med text.

385379

2016-08-24