Lucinis Samling
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EMILE DE CAUWER (1828-1873): Interiör av holländsk kyrka, signerad och daterad Emile de Cauwer 1854, olja på pannå, ca 61 x 77 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 109)
385400
2016-06-09