Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets mitt, svartmålad, 4 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 87, 101x56 cm
Slitage, renoverad, nyckel saknas
385401
2016-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här