Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVÄRD, 2 st, KASTKNIV, YXA, OLIFANT, mm. 1900-tal, Afrika, Sydamerika, Stilla havskultur

Delvis med skador, delar saknas

385407

2016-05-23