Roland Svensson
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtdags" ur portföljen Den Gamla Ångbåten, signerad Roland.S, HC XXIII / XXX, färglitografi, bildmått 31x48,5 cm.
Läs mer
385434
2016-08-24