Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtdags" ur portföljen Den Gamla Ångbåten, signerad Roland.S, HC XXIII / XXX, färglitografi, bildmått 31x48,5 cm.

Läs mer

385434

2016-08-24