Marinus de Jongere

Marinus de Jongere
Marinus de Jongere
Marinus de Jongere
Marinus de Jongere
Marinus de Jongere
Marinus de Jongere

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARINUS DE JONGERE (Nederländerna, 1912-1978): Hamnmotiv, signerad, olja på duk, 40 x 59,5 cm

385436

2016-05-23